• Facebook.com/Devitka.Brno

Dětské kurzy

Centrum Devítka je spolehlivým průvodcem každé maminky během těhotenství a ještě dlouho po něm. Teď již držíte své miminko v náručí a začínáte se rozhlížet, co společně s tím malým človíčkem budete podnikat a jak zajímavě a ku spokojenosti obou budete trávit čas. Devítka pro Vás připravila několik dětských kurzů, které Vás jistě zaujmou a které Vám mohou pomoci i při Vašem sžívání se s děťátkem.

dítě v rukou2Jakmile se zotavíte z porodu, můžete navštěvovat kurz Babymasáže. Kromě velmi oblíbených dětských masáží, které si Vaše dítě zamiluje, se zde také naučíte, jak správně manipulovat s miminkem, získáte znalosti ohledně jeho správného motorického vývoje, dozvíte se základy dětské výživy a také kosmetiky, která je pro dítě vhodná. A k tomu všemu si ještě užijete spoustu mazlení se svým zlatíčkem.

Jakmile nabydete jistoty při manipulaci s děťátkem a ono vyroste dostatečně na to, aby bezpečně samo drželo hlavičku, ale ještě ne příliš na to, aby Vám při jeho delším držení umdlévaly ruce, můžete si oba společně zacvičit v našem kurzu Jóga pro děti. Jedná se o jedinečný kurz, který je v našem centru nový, ale už teď velmi oblíbený. Jedná se o u nás stále zatím nerozšířenou variaci jógy, která spojuje cviky pro maminky a děti. Pod vedením zkušené a kvalifikované lektorky se naučíte protáhnout si své tělo a zapojit do cvičení také děťátko, které při delším a pravidelném cvičení získá pružnost, pohyblivost a také základy správného držení těla. Podívejte se do naší fotogalerie, ať o této skvělé metodě získáte vlastní představu!

Pro už malinko odrostlejší děti jsme v Devítce připravily kurz Cvičení pro maminky s dětmi. Jedná se převážně o klasické cvičení a pohybové hry, které dítě jemnou a nenásilnou formou navedou na „první sportování“. V tomto kurzu chceme pomocí říkadel, básniček a oblíbených her navést děti k zálibě v pohybu a zaměřit se na jejich správný psychomotorický vývoj.

Pro podrobnější informace se prosím podívejte do sekcí jednotlivých kurzů či se s dotazem obraťte přímo na nás! Těšíme se na Vás!